V brýlích od nás najdete svůj styl...

Dior

CHRISTIAN DIOR – módní návrhář, zakladatel snad nejúspěšnějšího světového módního domu. Historie této značky se datuje od roku 1946, kdy se v Paříži, v ulici Montaigne, konala první módní přehlídka Christian Dior, která ohromila celou planetu a zprávy o ní se objevily ve všech módních magazínech té doby.

Od svého založení dodnes je Christian Dior jednou z nejprestižnějších módních značek, která udává módní trendy. Dvakrát ročně pořádá velkolepé módní přehlídky stále překvapující kreativitou prezentovanou jak modely oblečení, tak módních doplňků.

Ve všech kolekcích Christian Dior se opakují některé ikonické prvky, podle kterých lze tuto značku identifikovat. Například vzory Cannage (rákosový výplet) byl použit například pro model brýlí Dior Lady Lady nebo Very Dior. Oválný kovový medailon inspirovaný nábytkem z doby Ludvíka XVI. pro model Diorissimo. Vícevrstvý plastový materiál inspirovaný látkami a krejčovskými prvky kolekce je charakteristický pro modely řady Montaigne.

Kolekci brýlí Christian Dior tvoří jednak tyto nadčasové elegantní modely, ale i extravagantní řada Graphic a Soreal. Nově se objevují i velmi ženské motýlí nebo kulaté tvary brýlí, modely Diorliner, Wildy Dior, Dioround nebo Diorsight.

Značka nezapomíná ani na muže. Řada Blacktie se vyznačuje elegancí, jak je patrno již z názvu a splňuje požadavky na nejvyšší požadovaný dress code.

Collection Cannage - PDF (0,6 MB)
Collection Montaigne - PDF (0,8 MB)
Collection Graphic Lenses - PDF (0,7 MB)
Dior The Brand - PDF (1,9 MB)