V brýlích od nás najdete svůj styl...

Byblos

BYBLOS je značka prêt-à-porter oblečení a módních doplňků v současném až futuristickém duchu.

Značka Byblos vznikla v Itálii roce 1973, kdy ji stvořil kreativní genius Giani Versace, kterého následovali další francouzští a angličtí návrháři – Guy Paulin, Keith Varty a Alan Cleaver.

Inspirací pro Byblos je současné umění, design a architektura, vše nové je kreativně využíváno.

Muž a žena podle Byblos – jsou moderní, dynamičtí, charismatičtí, nezávislí se zájmem o vše nové, žijící posledními módními trendy. Charakteristickými rysy Byblos oděvní kolekce jsou jednoduchá silueta s důrazem na nositelnost, originální prvky, kvalitní materiály a krejčovské zpracování. Jedinečnost kolekcí určuje neobvyklá barevnost a kombinace materiálů a barevných tisků neotřelé detaily a doplňky.

V tomto duchu je navržena i kolekce brýlových obrub a slunečních brýlí Byblos – s ležérním chic espritem pro ni – se sportovně trendy lookem pro něho. Designéři využívají poslední technologické vymoženosti při zachování estetičnosti produktu – plastický laserový nebo digitální tisk textury použitých materiálů, geometrické prvky, plasty s efektem dřeva v neobvyklých barvách od žluté, modré po oranžovou, kontrastní barevné kombinace s průhledným materiálem, osobité nezaměnitelné tvary.

Motto uměleckého ředitele Manuela Fachiniho je Byblos: ateliér budoucnosti. Naším přáním je plnit požadavky zákazníků - luxusní módní kolekce vyjadřující italský styl s využitím všeho nového v módě i technologiích s důrazem na detail.